By serce Kuby nie pękło...

8 Październik 2018
Kategoria Aktualności
8 października 2018, Komentarze Możliwość komentowania By serce Kuby nie pękło… została wyłączona

Nazywam się Anna Sobczyk i jestem mamą niezwykłego chłopca. Kuba ma 12 lat. Urodził się ze złożoną wadą serca – hipoplazją lewego serca, czyli HLHS. Kuba ma jedynie pół serduszka. jego organizm codziennie walczy z niedotlenieniem. Aby ułatwić mu oddychanie, podajemy mu tlen. Wszystko go męczy, zwłaszcza nauka, którą mimo to bardzo lubi.
Niedotlenienie będzie postępować, jeśli nie otrzyma zwiększonych dawek leków, których koszt miesięczny wynosi 5 tys. zł. Ciężko prosi się o pomoc, ale Kuba jest całym moim światem i dlatego zwracam się z prośbą o pomoc w ratowaniu mojego synka.
W związku z tym szkoła organizuje pomoc finansową w formie zbiórki pieniędzy do puszki. Fundusze zostaną przekazane na konto fundacji Serce dziecka, której Kuba jest podopiecznym.
Najbliższa zbiórka odbędzie się 15 października 2018 r. wśród uczniów.

Komentarze zablokowane.