PODZIĘKOWANIE CARITAS ARCHIDIECEZJI ŁODZKIEJ

27 Styczeń 2019
Kategoria Aktualności
27 stycznia 2019, Komentarze Możliwość komentowania PODZIĘKOWANIE CARITAS ARCHIDIECEZJI ŁODZKIEJ została wyłączona

Z wielką radością pragniemy przekazać słowa Podziękowania Caritas Archidiecezji Łódzkiej dla Szkoły Podstawowej nr 1 im. Lotników Polskich w Poddębicach , które wpłynęły na ręce Pana Dyrektora Sebastiana Bamberskiego.
Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy naszej szkoły i darczyńców zebrana żywność i słodycze na terenie Supermarketu Biedronka w Poddębicach w ilości 580 kg została przekazana Caritas Archidiecezji Łódzkiej i w formie paczek potrzebującym naszej Parafii.
Cieszymy się i Dziękujemy za wielkie i wrażliwe serca wszystkich , którzy przyczynili się do tego dzieła.
Agnieszka Matusiak
Anna Korczak
Dariusz Piaseczny

Komentarze zablokowane.