PODSUMOWANIE ZBIÓRKI ORGANIZOWANEJ NA RZECZ POMOCY UCHODŹCOM

20 marzec 2022
20 marca 2022, Komentarze Możliwość komentowania PODSUMOWANIE ZBIÓRKI ORGANIZOWANEJ NA RZECZ POMOCY UCHODŹCOM została wyłączona

PODSUMOWANIE ZBIÓRKI ORGANIZOWANEJ NA RZECZ POMOCY UCHODŹCOM

„TYLE JESTEŚ WART, ILE UCZYNIŁEŚ DLA DRUGIEGO CZŁOWIEKA”

Drodzy Rodzice, Nauczyciele, Uczniowie Naszej Szkoły!

Wolontariusze Szkolnego Koła Caritas wraz z Opiekunami z całego serca Dziękują za tak liczne zaangażowanie w pomoc uchodźcom z Ukrainy. Dzięki Wam udało nam się wesprzeć rodziny ukraińskie znajdujące się aktualnie  pod opieką Caritas Archidiecezji Łódzkiej.

Dzięki Waszemu zaangażowaniu oraz wielkiemu sercu włożonemu w zbiórkę w akcji organizowanej na terenie naszej szkoły w dniach 1-11 marca 2022 r. zebraliśmy ogromną ilość  produktów żywnościowych, środków higieny osobistej, pieluch i artykułów żywieniowych dla dzieci.

Akcja charytatywna była także okazją do nabywania nowych doświadczeń dla uczniów klasy VII c i VII g, którzy jako wolontariusze segregowali i pakowali w/w produkty.

Raz jeszcze Dziękujemy gorąco Wszystkim: Rodzicom Nauczycielom i Uczniom. Bez Was akcja ta nie miałaby tak spektakularnych rozmiarów. Wasza ofiarność nie zna granic. Wiemy, że wspólnie z Wami zrobimy wiele dobrego dla ludzi, którzy przeżywają tak trudny dla nas Wszystkich czas.

A. Matusiak

A. Korczak