Podsumowanie XXII AKCJI GÓRA GROSZA

12 luty 2023
12 lutego 2023, Komentarze Możliwość komentowania Podsumowanie XXII AKCJI GÓRA GROSZA została wyłączona

Nasza szkoła po raz kolejny przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza”, której organizatorem jest Towarzystwo „Nasz Dom”. Akcja przebiegała pod hasłem Pomagamy dzieciom w trudnej sytuacji rodzinnej i trwała od 1.10.2021 r. do 31.05.2022 r.

Podczas akcji udało się zebrać kwotę 1331 zł 74 gr. Pieniążki zostały posegregowane i wysłane do organizatora akcji „Towarzystwo Nasz Dom”.  Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom, rodzicom oraz pracownikom naszej szkoły za aktywny udział w akcji. Cieszy nas fakt, że potrafimy dzielić się z innymi i nie pozostajemy obojętni na los osieroconych dzieci.

A. Jaśczak,  M. Naporowska, J. Kacprzak