Podsumowanie Jubileuszowego X Powiatowego Konkursu Regionalnego „Cudze chwalicie swego nie znacie”- Nakręć film - #Dziękujemy:)

8 czerwiec 2020
8 czerwca 2020, Komentarze Możliwość komentowania Podsumowanie Jubileuszowego X Powiatowego Konkursu Regionalnego „Cudze chwalicie swego nie znacie”- Nakręć film – #Dziękujemy:) została wyłączona

Jubileuszowa edycja Powiatowego Konkursu Regionalnego „Cudze chwalicie swego  nie znacie”przebiegała w niecodziennej rzeczywistości, która nas wszystkich zaskoczyła i zmieniła. Konkurs został objęty honorowym patronatem Pani Małgorzaty Komajdy – Starosty Powiatu Poddębickiego.

Na konkurs wpłynęły prace uczniów kl.IV-VIII ze szkół podstawowych  z terenu Powiatu Poddębickiego.

Zadaniem uczestników konkursu było nakręcenie i zmontowanie filmu, którego motywem przewodnim są podziękowania wszystkim służbom – ludziom, którzy codziennie walczą z epidemią koronawirusa na pierwszej linii, pracują dla całej społeczności powiatu poddębickiego.  Lekarze, pielęgniarki, ratownicy, salowe, sanitariusze, osoby sprzątające, laboranci, technicy, kierowcy, sprzedawcy, wolontariusze, farmaceuci i  Wszyscy  inni na służbie, chcemy Wam tymi filmami gorąco podziękować.

 

#Dziękujemy:)

 

Wyniki konkursu:

I miejsce

  • Alicja Burska VIII SP1 Poddębice,
  • Izabela Trzmiel  kl.VII   SP1 Poddębice,
  • Oliwier Pietrykowski kl.IV SP Niemysłów

 

II miejsce

  • Karolina Dobrowolska kl.VIII SP Niemysłów,                     
  • Natalia Grodzicka  VII  SP1 Poddębice  

 

III miejsce

  • Marta Gosławska kl.VII SP1 Poddębice,
  • Mikołaj Gogulski kl.VI SP1 Poddębice

                   

Wyróżnienia:   Karolina Graczyk  kl.VII  SP  Wielenin

 

Nagrodzone filmiki będzie można zobaczyć na stronie Starostwa Powiatowego

Gratulacje!

R.Olczyk

Komentarze zablokowane.