Podsumowanie IX Powiatowego Konkursu Regionalnego „Cudze chwalicie swego nie znacie”- Poddębicka podkładka pod mysz komputerową

22 czerwiec 2019
22 czerwca 2019, Komentarze Możliwość komentowania Podsumowanie IX Powiatowego Konkursu Regionalnego „Cudze chwalicie swego nie znacie”- Poddębicka podkładka pod mysz komputerową została wyłączona

Podsumowanie IX Powiatowego Konkursu Regionalnego
„Cudze chwalicie swego nie znacie”-
Poddębicka podkładka pod mysz komputerową
14 czerwca 2019 roku, to dzień podsumowania kolejnego konkursu organizowanego przez nasza szkołę. W Starostwie Powiatowym w Poddębicach podsumowano IX edycję Powiatowego Konkursu Regionalnego „Cudze chwalicie swego nie znacie”. Konkurs został objęty honorowym patronatem Pani Małgorzaty Komajdy – Starosty Powiatu Poddębickiego. To już 9 lat konkursu, w kolejnych odsłonach uczestnicy pisali legendy o naszym powiecie, dokumentowali zwyczaje ludowe, tworzyli folder naszego regionu, pocztówke itp. Tym razem zadaniem uczestników konkursu było zaprojektowanie podkładki pod mysz komputerową w programie graficznym Gimp. Na konkurs wpłynęło 21 prac uczniów kl.IV-VIII ze szkół podstawowych z terenu Powiatu Poddębickiego.
Praca mogła być wykonana jedynie indywidualnie, nie mogła być wcześniej nigdzie publikowana ani nagradzana. Organizatorzy zastrzegli sobie prawo do wykorzystania materiałów konkursowych w dowolnej formie, na co autorzy prac i ich opiekunowie prawni wyrazili pisemną zgodę.

Zostali nagrodzeni:
I miejsce Kornelia Pisera kl.VIII SP Poddębice,
Witold Maniak kl.VII SP Poddębice,

II miejsce Eryk Binder kl.VI SP Poddębice,
Piotr Kurczewski kl.VIII SP Poddębice,

III miejsce Igor Zając kl.VIII SP Poddębice,
Szymon Bączyk kl.VII SP Poddębice,
Przemysław Rychlicki kl.V SP Poddębice,

Wyróżnienia:
Oliwia Wawrzyniak kl.IV SP Bałdrzychów,
Mateusz Burski kl.VIII SP Poddębice,
Artur Tybura kl.VII SP Poddębice,
Daniel Warpechowski kl.VII SP Poddębice,
Dawid Stefański kl.VIII SP Poddębice

Gratulacje!
R.Olczyk

Komentarze zablokowane.