Pierwsza wspólna wigilia w klasie I d

21 grudzień 2023
21 grudnia 2023, Komentarze Możliwość komentowania Pierwsza wspólna wigilia w klasie I d została wyłączona

Tradycją w naszej szkole są Wigilie klasowe organizowane przez poszczególne klasy i wychowawców. Tego dnia wszyscy akcentują zbliżające się Święta i Wigilię. Zarówno nauczyciele, jak i uczniowie spotykają się w swoich klasach, składając życzenia, kolędując oraz spożywając razem posiłki i słodkości. W atmosferę świąteczną wprowadziło uczniów wspólne kolędowanie, świąteczne życzenia i wspólna zabawa. Dopełnieniem całej uroczystości było opowiadanie przez uczniów o zwyczajach jakie panują w ich domach i jak spędzają Święta, a także wizyta niezwykłych gości Mikołaja i Elfa, którzy obdarowali dzieci prezentami.

Było bardzo miło i wesoło!

Opracowała: Katarzyna Krzesińska