Pielgrzymka dzieci do Lichenia

4 Czerwiec 2019
Kategoria Aktualności
4 czerwca 2019, Komentarze Możliwość komentowania Pielgrzymka dzieci do Lichenia została wyłączona

W dniu 30.05.2019 r. uczniowie naszej szkoły udali się do Sanktuarium Maryjnego w Licheniu. Celem tego wyjazdu było zwiedzanie  zarówno zabytkowych, jak i współczesnych obiektów: kościoła św. Doroty, Golgoty  a przede wszystkim Bazyliki Mniejszej, w której znajduje się obecnie Cudowny Obraz Matki Bożej Licheńskiej. Wspólna modlitwa i uczestnictwo w Mszy św. było dla dzieci najważniejszym elementem wycieczki. Bardzo duże wrażenie wywarła panorama  Lichenia i okolic, podziwiana z tarasów wieży widokowej. To był miło spędzony piękny wiosenny dzień, pełen wrażeń i przeżyć natury estetycznej i duchowej.

Dariusz  Piaseczny

Agnieszka Matusiak

Anna Korczak

Komentarze zablokowane.