Piątoklasiści w Arenie Laser Games w Łodzi (I nie tylko tam)

7 październik 2022
7 października 2022, Komentarze Możliwość komentowania Piątoklasiści w Arenie Laser Games w Łodzi (I nie tylko tam) została wyłączona

W dn. 5 października 2022r. wybraliśmy się, czyli sympatyczne dzieciaki z Vb i Ve wraz z wychowawcami, na pierwszą wycieczkę w tym roku.
Wszystko rozpoczęło się około godziny 8. 40, kiedy to stoczyliśmy pierwszą batalię o najlepsze miejsca w autokarze. Dzięki naszym wychowawcom udało nam się jednak dojść do porozumienia. Podróż minęła szybko i spokojnie. Przed godziną 10.00 byliśmy w kinie Cinema City w Łodzi. Niemal każdy z nas zaopatrzył się w popcorn i napój, czyli obowiązkowy zestaw uważnego widza! Do filmu wybranego przez naszych wychowawców podchodziliśmy nieco sceptycznie. Jesteśmy już w piątej klasie…, a opiekunowie zdecydowali, że obejrzymy film animowany pt.,,Tedi i szmaragdowa tablica”.
Salę mieliśmy tylko dla siebie, a sam film nawet nam się spodobał, a to znaczy, że czasem warto zaufać intuicji dorosłych. Najbardziej jednak nie mogliśmy doczekać się głównej atrakcji tego wyjazdu – i nie, nie był to pobyt w restauracji Mc Donald’s! (Choć oczywiście nie mogło go zabraknąć). Z niecierpliwością oczekiwaliśmy zabawy w Arenie Laser Games. Równo w południe, podzieleni na 3 drużyny ruszyliśmy do sali gry. Jak na piątoklasistów przystało, wszyscy nastawieni na zdrową rywalizację! Zabawa była przednia, współpraca w zespołach znakomita, a poziom adrenaliny wysoki! Czas minął nam w mgnieniu oka. Około godziny 14.00 ruszyliśmy do Poddębic. Godzinę później znaleźliśmy się przy szkole, na miejscu zbiórki.
Wycieczkę uważamy za bardzo udaną! Nie zawiedliśmy się i naprawdę nie będziemy mieli nic przeciwko temu, jeśli nasi wychowawcy – podczas kolejnego wyjazdu, także zapewnią nam takie atrakcje! Po prostu było SUPER!

Zadowoleni Uczniowie

Tekst Wioleta Rykowska

PS. Wycieczka była tak udana, że zapomnieliśmy zrobić zdjęć, dlatego wykorzystamy zdjęcie z oficjalnej strony arena-lasery.pl