Ostatnie pożegnanie

29 grudzień 2020
29 grudnia 2020, Komentarze Możliwość komentowania Ostatnie pożegnanie została wyłączona

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o niespodziewanej śmierci naszego serdecznego Kolegi, wieloletniego nauczyciela Szkoły Podstawowej nr 1 im. Lotników Polskich w Poddębicach, Marka Standowicza.

Trudno nam pisać o śp. Marku Standowiczu w czasie przeszłym. Był świetnym nauczycielem języka angielskiego. Pracował m.in. w szkołach w Dalikowie, Domaniewie, Kucinach i w Poddębicach. Jako kolega i przyjaciel – był lojalny i niezawodny! Jako nauczyciel i wychowawca – dbał o wszystkie potrzeby uczniów, nie szczędził sił i czasu. Był ciepłym człowiekiem, umiejącym zatrzymać się w pędzącym świecie i słuchać drugiego człowieka tak, jakby Jego rozmówca, i mały i duży, był najważniejszy.

Pogrzeb śp. Marka Standowicza odbędzie się w dn. 7 stycznia 2021 roku o godz. 12.15 na cmentarzu katolickim przy ul. Szczecińskiej w Łodzi.

Pogrążonej w smutku Rodzinie i Bliskim Zmarłego składamy kondolencje.

Marku, najtrudniej żegnać tych, którzy powinni jeszcze długo być między nami. Spoczywaj w pokoju, Przyjacielu, Kolego, Nauczycielu…

Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Lotników Polskich w Poddębicach