Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Zdrowiu Meditest

15 Listopad 2019
Kategoria Konkursy
15 listopada 2019, Komentarze Możliwość komentowania Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Zdrowiu Meditest została wyłączona

W dniu 15 listopada uczniowie klas VII i VIII uczestniczyli w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Zdrowiu Meditest organizowany przez Ogólnopolskie Centrum Edukacji w Warszawie. Celem konkursu jest promowanie wśród uczniów zdrowego trybu życia, pogłębienie znajomości budowy i funkcjonowania własnego organizmu, zwiększenie ich świadomości zagrożeń dla zdrowia i życia ludzkiego oraz postępowania w nagłych wypadkach. Rozwiązywali oni zadania konkursowe, wykorzystując wiedzę i umiejętności niezwykle przydatne w życiu każdego człowieka.

Trzymamy kciuki za sukcesy w konkursie.

Komentarze zablokowane.