OGÓLNOPOLSKA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI CARITAS TAK POMAGAM

25 marzec 2024
25 marca 2024, Komentarze Możliwość komentowania OGÓLNOPOLSKA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI CARITAS TAK POMAGAM została wyłączona

Przed Świętami Wielkanocnymi Caritas  Polska organizuje zbiórkę żywności w supermarketach, sieciach handlowych i sklepach osiedlowych w całej Polsce.

Wolontariusze Szkolnego Koła Caritas działającego w naszej szkole zbierali artykuły spożywcze z długim terminem przydatności do spożycia, z których placówki Caritas przygotowują świąteczne posiłki i paczki dla osób ubogich i potrzebujących.

Paczki żywnościowe z artykułami spożywczymi  trafiły w pierwszej kolejności do rodzin naszej Parafii będących w trudnej sytuacji materialnej, do osób starszych samotnych oraz rodzin, które dotknięte zostały trudną sytuacją losową.

Nasi Wolontariusze wraz z Opiekunami zebrali łącznie 450 kg żywności.

Bardzo DZIĘKUJEMY za to zaangażowanie.

Po raz kolejny udowodniliśmy  że DOBRA JEST WIĘCEJ.

A. Matusiak
A. Korczak