Odznaczenia ministerialne i kuratoryjne dla nauczycieli szkoły

23 październik 2016
23 października 2016, Komentarze Możliwość komentowania Odznaczenia ministerialne i kuratoryjne dla nauczycieli szkoły została wyłączona

W dn. 20 października w gmachu sieradzkiego starostwa powiatowego grupa nauczycieli naszej szkoły otrzymała z rąk łódzkiego kuratora oświaty Grzegorza Wierzchowskiego oraz wicewojewody łódzkiego Karola Młynarczyka odznaczenia państwowe i resortowe.

Pani Jolancie Bochenek przyznano Brązowy Krzyż Zasługi za zasługi na rzecz rozwoju oświaty, nadany postanowieniem Prezydenta RP.

Panie Anna Kostrzewa, Ewa Kozłowska, Renata Kucharska, Dorota Pucek-Sierocka otrzymały Medale Złote za Długoletnią Służbę, nadane postanowieniem Prezydenta RP.

Panie Renata Bielaszka, Katrzyna Kwiatkowska, Dorota Ochocka, Ilona Ożadowicz otrzymały Medale Srebrne za Długoletnią Służbę, nadane postanowieniem Prezydenta RP.

Panie Elżbieta Janaszkiewicz, Renata Makowska, Renata Olczyk, Katarzyna Ostrowska i Ilona Szabela otrzymały Medale Komisji Edukacji Narodowej, przyznane przez Ministra Edukacji Narodowej za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej.

Wszystkim odznaczonym serdecznie gratulujemy.