Nowy poczet sztandarowy szkoły

17 październik 2016
Kategoria Aktualności
17 października 2016, Komentarze Możliwość komentowania Nowy poczet sztandarowy szkoły została wyłączona

Jednym z lementów symboliki Szkoły Podstawowej nr 1 im. Lotników Polskich w Poddębicach jest sztandar. Obecny sztandar towarzyszy życiu szkoły od 2005 r., od uroczystości nadania szkole imienia. Poczet sztandarowy stanowią  uczniowie najstarszych klas, wyróżniiający się właściwą postawą uczniowską. W tym roku szkolnym chorążymi są Maciej Szewczyk (kl. VI a) i Łukasz Kończak (kl. VI d). Asystę stanowią Aleksandra Woźniak, Alicja Misiak, Klaudia Kubiak i Paulina Okraska (wszystkie klasa VI a). Werblistką jest Łucja Kowalczyk z kl. VI a. Opiekunami pocztu sztandarowego są panowie Tomasz Wójcik i Dariusz Piaseczny.

Galeria

Komentarze zablokowane.