Nasza uczennica - Joanna Wilk na Uroczystości Wręczenia Nagród Laureatom Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

3 Kwiecień 2019
Kategoria Aktualności, Konkursy
3 kwietnia 2019, Komentarze Możliwość komentowania Nasza uczennica – Joanna Wilk na Uroczystości Wręczenia Nagród Laureatom Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych została wyłączona

Dziś, tj. 3 kwietnia o godzinie 12.00 w auli czerwonej Wydziału Prawa i Administracji UŁ w Łodzi rozpoczęła się Uroczystość Wręczenia Nagród Laureatom Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych.

Wśród nagrodzonych znalazła się uczennica naszej szkoły Joanna Wilk – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka  Polskiego. Towarzyszyli jej rodzice i nauczycielka  języka polskiego.

Uroczystość miała przepiękną oprawę. W oczekiwaniu na rozdanie nagród goście mogli wysłuchać koncertu muzyki poważnej w wykonaniu uczniów szkoły muzycznej i obejrzeć prezentację multimedialną podsumowującą wszystkie konkursy przedmiotowe dla uczniów dotychczasowych gimnazjów i szkół podstawowych.

Łódzki Kurator Oświaty pogratulował laureatom sukcesów, a rodzicom i nauczycielom podziękował  za zaangażowanie, wysiłek i czas  poświęcony na przygotowanie uczniów. Podkreślił  też rangę konkursów kuratoryjnych i życzył wszystkim laureatom, by jak najlepiej spożytkowali swoją wiedzę w przyszłości, dalej rozwijali swoje pasje i dokonywali trafnych wyborów życiowych.

Na zakończenie wszyscy  uczestnicy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

 Beata Bednarek

Komentarze zablokowane.