NASZA SZKOŁA AMBASADOREM PROGRAMU MISJA KIESZONKOWE

15 styczeń 2024
15 stycznia 2024, Komentarze Możliwość komentowania NASZA SZKOŁA AMBASADOREM PROGRAMU MISJA KIESZONKOWE została wyłączona

Miło mi poinformować, że dzięki Pani Annie Księżak, która jest przedstawicielką banku BNP PARIBAS oraz mamą uczennicy klasy 7d, nasza szkoła otrzymała tytuł ambasadora programu Misja Kieszonkowe. Pani Księżak przeprowadziła w ubiegłym roku szkolnym zajęcia z uczniami oraz zachęciła mnie do zgłoszenia klasy i szkoły do programu. Otrzymana odznaka i wyróżnienie jest dowodem naszego zaangażowania w przekazywanie uczniom wartościowej wiedzy z zakresu finansów. Zachęcam wszystkich Nauczycieli oraz Rodziców do skorzystania z materiałów dostępnych na stronie www.misjakieszonkowe.pl i budowania wśród dzieci cennych nawyków i samodzielności finansowej. Już dziś zainwestujmy w edukację finansową dzieci, która zaprocentuje w ich dorosłym życiu!

Joanna Skolasa