Najmłodsi w kinie

1 listopad 2016
1 listopada 2016, Komentarze Możliwość komentowania Najmłodsi w kinie została wyłączona

NAJMŁODSI W KINIE

Sześcioletnie uczennice klasy Ib zaprosiły swoich kolegów z klasy do kina na film pt. ,, Sekretne życie zwierzaków domowych” . Wyjazd był prezentem dla chłopców z okazji ich święta, które było 30 września. Była to pierwsza wspólna całodniowa wycieczka dla tej grupy dzieci. Uczniowie i opiekunowie w czasie seansu przednio się bawili, a efekty filmu były wzmocnione okularami trójwymiarowymi. Dzięki trójwymiarowi w  czasie seansu dzieci aktywnie brały udział w różnych scenach, czasami wymachując wszystkimi kończynami. Na pamiątkę z kina zabrały okulary 3D. Następną wielką atrakcją dla nich była wizyta w McDonald’sie i to bez rodziców.