MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

22 luty 2023
Kategoria Aktualności, Sport
22 lutego 2023, Komentarze Możliwość komentowania MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW została wyłączona

W dniu 9 lutego 2023 roku na Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej w Wartkowicach odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej w kategorii dziewcząt i chłopców rocznik 2008-2009. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny dziewcząt i jedna chłopców  w ramach Igrzysk  Młodzieży Szkolnej. Uczniowie rywalizowali z drużynami z Wartkowic, Zygier, Dalikowa oraz Wilamowa i  osiągnęli następujące sukcesy:

• drużyny dziewcząt zajęły III i  IV miejsce
  • drużyna chłopców zajęła III miejsce

Opiekunami uczniów biorących udział w zawodach byli nauczyciele: p. Aneta Brewińska , p. Iwona Łuczak i p. Maciej Jankowski.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy !

Aneta Brewińska