Mikołaj w Parafii św. Katarzyny w Poddębicach

17 grudzień 2023
17 grudnia 2023, Komentarze Możliwość komentowania Mikołaj w Parafii św. Katarzyny w Poddębicach została wyłączona

Mikołajki to fantastyczny okres do tego, aby dzielić się radością, okazją do spędzenia czasu z bliskimi. To czas, który przypomina nam jak ważne jest dostrzegać potrzebujących. W naszej tradycji pamięć o Świętym Mikołaju jest wciąż żywa i ochoczo podtrzymywana. Dzień imienin Mikołaja, przypadający na 6 grudnia, jest okazją do wszelkiego rodzaju niespodzianek. W tym roku także i w naszym Kościele św Katarzyny w Poddębicach tradycji stało się zadość. Poczciwy staruszek Mikołaj  odwiedził zgromadzone dzieci  naszej szkoły. Spotkaniu z Mikołajem towarzyszyła radość  wzruszenie, a także drobne upominki przygotowane przez Wolontariuszy Szkolnego Koła Caritas naszej szkoły wraz z Opiekunami Był to niezapomniany czas ! Czas dzielenia się  dobrym słowem – po prostu Sercem.

A. Matusiak
A. Korczak