MALI WIELKIE SERCA MAJĄ – POMAGAMY UKRAINIE

19 marzec 2022
19 marca 2022, Komentarze Możliwość komentowania MALI WIELKIE SERCA MAJĄ – POMAGAMY UKRAINIE została wyłączona

Wraz z końcem ferii zimowych uczniowie klasy III b, ich rodzice  i wychowawczyni postanowili przyjść z pomocą ludziom uciekającym przed okrucieństwem wojny z Ukrainy. Postanowili przygotować najpotrzebniejsze rzeczy ludziom, którzy odnaleźć trochę spokoju w naszej gminie oraz tym, którzy walczą o odzyskanie pokoju w swoim kraju. Przygotowali klasową zbiórkę wszystkiego co może być potrzebne: leków, opatrunków, maseczek, świec, kocy, pościeli, śpiworów, artykułów żywnościowych, artykułów chemicznych, odzieży, zabawek itd. Dzieci podzieliły się swoim klasowym mlekiem i sokami. Wszystko to przekazali i nadal przekazują potrzebującym.

,,Bogatym nie jest ten kto posiada, lecz ten kto daje”