MALI WIELKIE SERCA MAJĄ-DZIECI DZIECIOM

28 grudzień 2020
Kategoria Aktualności
28 grudnia 2020, Komentarze Możliwość komentowania MALI WIELKIE SERCA MAJĄ-DZIECI DZIECIOM została wyłączona

W grudniu 2020r. uczniowie klasy IIb pod opieką wychowawczyni, pani Renaty Makowskiej zorganizowali świąteczną pomoc dla dzieci z DOMU MAŁEGO DZIECKA W ŁODZI. Uczniów klasy IIb wsparli też uczniowie z klasy Vb, Szymon Głuszek i Antoni Burski oraz Zuzanna Łozińska z klasy VIIIc. Uczniowie zebrali słodycze, zabawki, odzież, przybory szkolne, owoce, artykuły spożywcze i chemiczne. Wszystkie zebrane dary zostały odwiezione w dwóch turach tj. 16 i 22 grudnia do potrzebujących tego dzieci. Mamy nadzieję, że, dzięki naszym uczniom, mogły poczuć choć namiastkę świątecznego klimatu.
Dzielenie się z innymi ludźmi tym, co mamy, jest jedną z najpiękniejszych rzeczy, jakich możemy dokonać w swoim życiu.

                                                                                                                                     Renata Makowska

Komentarze zablokowane.