MALI WIELKIE SERCA MAJĄ

24 styczeń 2022
24 stycznia 2022, Komentarze Możliwość komentowania MALI WIELKIE SERCA MAJĄ została wyłączona

W grudniu 2021r. uczniowie naszej szkoły zorganizowali pomoc dla Domu Dziecka ,,Schronienie – Lniana” w Łodzi.

Pomoc polegała na przygotowaniu darów rzeczowych, najbardziej potrzebnych w obecnym czasie. Przygotowane przez dzieci i rodziców dary zostały przekazane osobiście przez panią Renatę Makowską. Radość była przeogromna.

Najbardziej w przygotowanie paczki zaangażowali się uczniowie klasy III b, III a oraz rodzeństwo Wit Stefański z klasy I e i Pola Stefańska z klasy VII b.  Zachęcamy do włączenia się w przygotowanie wiosennej paczki.

Serdecznie dziękujemy