"Madagaskar" w Łodzi.

29 Październik 2019
Kategoria Aktualności
29 października 2019, Komentarze Możliwość komentowania “Madagaskar” w Łodzi. została wyłączona

W dniach 23 i 24 października klasy IIIa, IIIe, IId, IIe, oraz IIb i IIc wybrały się do Teatru Muzycznego w Łodzi na musical pt. ,,Madagascar”. Przedstawienie powstało na podstawie filmu ,,Madagaskar”, który wszyscy dobrze znali, ale mimo to na widzów czekało dużo niespodzianek. Spektakl był bardzo interesujący, energiczny i kolorowy. Aktorzy ubrani w piękne zwierzęce kostiumy, świetnie odgrywali swoje role, śpiewali i tańczyli. Cudowna muzyka, towarzyszyła całemu przedstawieniu. Aktorzy potrafili w znakomity sposób nawiązać kontakt z publicznością, a dodatkową atrakcją były efekty specjalne. Musical podobał się wszystkim widzom, publiczność wspaniale się bawiła, a po każdej piosence na widowni rozlegały się oklaski. To przedstawienie na pewno zostanie na długo w pamięci.

Komentarze zablokowane.