27 czerwiec 2018
27 czerwca 2018, Komentarze Możliwość komentowania List Łódzkiego Kuratora Oświaty dotyczący bezpieczeństwa dzieci i młodzieży podczas wakacji została wyłączona

Dyrektorzy szkół i placówek,
Nauczyciele i Wychowawcy,
Organizatorzy letniego wypoczynku dzieci i młodzieży,
Rodzice i Opiekunowie,
Uczniowie i Wychowankowie w województwie łódzkim

Szanowni Państwo!

W związku ze zbliżającymi się letnimi wakacjami w 2018 r., bardzo proszę o dołożenie wszelkich starań i wysiłków, w celu zapewnienia uczestnikom wypoczynku właściwej opieki oraz bezpiecznych i higienicznych warunków pobytu na terenach i w obiektach, w których będzie organizowany wypoczynek.

Państwa dyrektorów szkół i placówek zobowiązuję do przypomnienia uczniom i wychowankom o zasadach bezpiecznego spędzania czasu wolnego w miejscu zamieszkania i w trakcie wyjazdów.