KONKURS „SŁOWNICZEK OBRAZKOWY”

31 październik 2023
31 października 2023, Komentarze Możliwość komentowania KONKURS „SŁOWNICZEK OBRAZKOWY” została wyłączona

REGULAMIN KONKURSU „SŁOWNICZEK OBRAZKOWY
DLA UCZNIÓW KLAS II – III

SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 IM. LOTNIKÓW POLSKICH W PODDĘBICACH

Regulamin konkursu do pobrania

1. Cele konkursu:
  • Doskonalenie grafomotoryki,
  • Doskonalenie znajomości zasad ortograficznych,
  • Rozwijanie zdolności manualnych.

1. Warunki uczestnictwa:
    a) Konkurs adresowany jest do uczniów klas II – III.
    b) Uczestnik może wykonać jedną książeczkę – słowniczek obrazkowy, który dotyczy wybranej trudności ortograficznej (np. ó, u, rz, ż, ch, h itp.). Na stronie książeczki należy zamieścić ilustrację + podpis literami pisanymi lub drukowanymi.
    c) Prace powinny być wykonane dowolną techniką z wyjątkiem materiałów sypkich.
    d) Prace mogą być wykonane w dowolnym formacie.
    e) Książeczka powinna zawierać minimum 5 stron, być spięta w dowolny sposób (zszywaczem, dziurkaczem itp.).
    f) Książeczki nie będą zwracane uczestnikom, a będą służyć innym dzieciom na zajęciach rewalidacyjnych i logopedycznych w naszej szkole.
    g) Praca powinna być podpisana na ostatniej stronie, na odwrocie: imię i nazwisko, klasa.
  2. Prace należy składać do 10 listopada 2023 r. do p. Karoliny Gurazda i p. Anny Smolarek (sala 5 lub 213).
  3. Ocena prac konkursowych:

a) O wyłonieniu laureatów konkursu decyduje jury powołane przez organizatora.
b) Jury będzie oceniać według następujących kryteriów:

– samodzielność,

– pomysłowość,