Konkurs plastyczno - językowy „FUNNY LETTERS"

8 grudzień 2023
8 grudnia 2023, Komentarze Możliwość komentowania Konkurs plastyczno – językowy „FUNNY LETTERS” została wyłączona

REGULAMIN SZKOLNEGO KONKURSU JĘZYKOWO-PLASTYCZNEGO
„FUNNY LETTERS”

1. Organizatorem konkursu jest: p. Monika Naporowska oraz p. Ilona Kopczyńska-Siwy.
  2. Termin konkursu: grudzień 2023r.
  3. Konkurs jest przeznaczony dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 im. Lotników Polskich w Poddębicach, w jednej kategorii wiekowej: klasy: I, II i III.
  4. Cele konkursu:
    a) promowanie wśród uczniów postawy odpowiedzialności za proces samodzielnego uczenia się i rozwijania umiejętności językowych;
    b) motywowanie uczniów do nauki języka angielskiego, a w szczególności na umiejętności ułatwiania uczenia się nowego słownictwa;
    c) stworzenie uczniom możliwości sprawdzenia swoich umiejętności językowych i plastycznych we współzawodnictwie z innymi uczniami szkoły;
    d) wypracowanie u uczniów poczucia estetyki i staranności;
    e) rozwijanie uzdolnień uczniów;
    f) podniesienie samooceny uczniów.
  5. Forma Konkursu:
    Konkurs jest konkursem językowo-plastycznym i polega na zobrazowaniu znaczenia słowa z j. angielskiego o tematyce świątecznej z wykorzystaniem ciekawej techniki plastycznej. Każdy uczestnik może zgłosić jedną pracę – karton formatu A4. Przy ocenie pracy ważny jest wybór techniki plastycznej, materiały z których praca została wykonana, czytelność, staranność i samodzielność w wykonaniu pracy. Wszystkie prace powinny być podpisane symbolem klasy i numerem z dziennika, np. IIa05 dla ucznia kl. IIa mającego piąty numer w dzienniku. Prace przyjmuje p. Monika Naporowska, p. Ilona Kopczyńska-Siwy oraz wychowawcy klas I – III.
  6. Nagrody:
    Przewidywane są trzy nagrody główne: za zajęcie: pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca oraz wyróżnienia.

PRACE należy dostarczać w terminie: do 22 grudnia 2023r.

Nauczyciele języka angielskiego