Konkurs „Mistrz Matematyki” rozstrzygnięty

30 kwiecień 2022
Kategoria Aktualności, Konkursy
30 kwietnia 2022, Komentarze Możliwość komentowania Konkurs „Mistrz Matematyki” rozstrzygnięty została wyłączona

W dniu 6 kwietnia w naszej szkole odbyła się druga tura konkursu „Mistrz Matematyki”.

O tytuł Mistrza w kategorii klas siódmych rywalizowało 19 uczniów. Konkurs składał się z dwóch etapów. W pierwszej części, która odbyła się 1 kwietnia uczniowie rozwiązywali zadania zamknięte typu „prawda-fałsz” oraz zadania typu „uzupełnij”. Do drugiej części awansowało trzynaścioro uczniów, którzy zdobyli co najmniej 50% punktów możliwych do zdobycia. W drugiej części trzeba było zmierzyć się z czterema zadaniami otwartymi. O kolejności miejsc decydowała  zgodnie z Regulaminem suma punktów zdobytych w obu częściach.

W tegorocznej edycji konkursu Laur zwycięstwa i tytuł Mistrza Matematyki otrzymuje Michał Włodarczyk uczeń klasy VII f. Michał – serdecznie gratulujemy.

Oto nazwiska uczniów, którzy zdobyli I, II ,III  miejsca i otrzymają nagrody książkowe

Nazwisko i imię Klasa Ilość punktów Uwagi
Włodarczyk Michał 7F 32 Mistrz – I miejsce
Szadowiak Martyna 7G 31 II-miejsce
Pawicki Jan 7F 30 II-miejsce
Jagielska Wiktoria 7B 30 II-miejsce
Stefański Bartosz 7A 29 III-miejsce
Olczyk Nikodem 7B 29 III-miejsce

Wszystkim uczestnikom życzymy sukcesów.