Konkurs literacki "Dużo czytamy więc książki znamy" II edycja

2 kwiecień 2024
Kategoria Aktualności, Konkursy
2 kwietnia 2024, Komentarze Możliwość komentowania Konkurs literacki “Dużo czytamy więc książki znamy” II edycja została wyłączona

Zagadka kwietnia

„(…) – Jeszcze raz wam mówię, że tutaj możecie się bawić, jak chcecie – powiedział dziadek. – Bylebyście nie zniszczyli tego pokoju. Mam wiele obowiązków, więc nie będziecie mnie często widywać. Ale dość tu zabawek i rozrywek, żebyście mieli się czym zająć. – A telewizja? – spytał Seth. – Nie ma telewizji ani radia. Taka zasada obowiązuje w całym domu. Gdybyście czegoś potrzebowali, Lena zawsze będzie w pobliżu. – Dziadek wskazał fioletowy sznurek, który wisiał na ścianie przy jednym z łóżek. – Wystarczy, że pociągniecie. Zresztą, za parę minut Lena przyniesie wam kolację. – Nie będziemy jeść razem? – zapytała Kendra.(…)

Czy wiesz z jakiej książki pochodzi cytowany fragment?
Jeżeli tak, weź udział w naszym konkursie,
uzupełnij formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej w załączniku

i przynieś go do świetlicy szkolnej:-)

Zmniejszony formularz zgłoszeniowy