KONKURS HALLOWEENOWY KLAS 4-8

3 listopad 2022
Kategoria Aktualności, Konkursy
3 listopada 2022, Komentarze Możliwość komentowania KONKURS HALLOWEENOWY KLAS 4-8 została wyłączona

28.10.2022 r. odbył się w naszej szkole konkurs przeprowadzony przez Samorząd uczniowski na najlepszy, najciekawszy i najbardziej oryginalny strój halloweenowy.

Konkurs skierowany był do klas 4- 8. Do konkursu mógł przystąpić tylko jeden, wybrany przez klasę przedstawiciel. W szranki stanęło 21 uczniów. Uczestnikom nie zabrakło ciekawych i upiornych pomysłów, a jury miało nie lada zadanie i ciarki na plecach przeglądając zmienione nie do poznania sylwetki swoich kolegów i wychowanków.

Mimo że niełatwo, trzeba było wyłonić zwycięzców.

Pierwsze miejsce otrzymała przedstawicielka klasy 8f Zosia Buda. Drugie miejsce przypadło Amelii Krawczyk z klasy 8e, a trzecie – Kacprowi Rogalskiemu z klasy 8g.

Przyznano również wyróżnienia dla uczniów klas 6c, 6d, 7a i 8a.

Strasznie dziękujemy za udział, gratulujemy pomysłów, brawa dla zwycięzców.