Komunikat Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach ws. nieprawdziwych pogłosek

18 wrzesień 2016
18 września 2016, Komentarze Możliwość komentowania Komunikat Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach ws. nieprawdziwych pogłosek została wyłączona

Szkoła otrzymała od Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach komunikat następującej treści:

W związku z licznymi zapytaniami mieszkańców powiatu poddębickiego na temat nieprawdziwych informacji pojawiających się na stronach internetowych związanych z porwaniami dzieci i wprowadzającymi niepokój wśród mieszkańców, policja poddębicka informuje, że na chwilę obecną nie było takich zgłoszeń.  W przypadku posiadania przez Państwo wiarygodnych informacji w powyższej sprawie prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Poddębicach pod numerem 997,  112 lub 436789411.

sporz.  mł. asp. Bożena Olejniczak – KPP Poddębice