KLASOWY DZIEŃ DZIECKA I ŚWIĘTO RODZINY UCZNIÓW KLASY IIB

13 czerwiec 2018
13 czerwca 2018, Komentarze Możliwość komentowania KLASOWY DZIEŃ DZIECKA I ŚWIĘTO RODZINY UCZNIÓW KLASY IIB została wyłączona

W dniu 8 czerwca 2018r. uczniowie klasy IIb odbyli kolejne z cyklu rodzinnych spotkań. Tym razem spotkaliśmy się z rodzicami i rodzeństwem uczniów, by miło wspólnie spędzić czas. W czasie ŚWIĘTA RODZINY wszyscy mamy czas dla siebie i wszyscy wspólnie się bawimy. Tym razem nasze spotkanie uatrakcyjniła wizyta Pana Marcina Kowalczyka, który woził nas konną dorożką. Świetnie bawiliśmy się turlając się po trawce w ogromnych kulach. Rodzice znaleźli czas, by popływać z nami na kajakach i pokopać piłkę. Wszystko umilał nam poczęstunek przy grillu z dużą ilością smakołyków i fontanną pełną czekolady. Atrakcją była również możliwość jazdy na rolkach, hulajnogach, zabawa na placu zabaw i na prawdziwych  boiskach piłkarskich. Wszystko to zapewnili nam nasi rodzice z naszą wychowawczynią panią Renatą Makowską. Zabawę bardzo niechętnie zakończyliśmy, gdy było już zupełnie ciemno.  Z niecierpliwością czekamy, by znowu wspólnie się spotkać. DZIĘKUJEMY.