Klasa II e uroczyście świętowała Dzień Chłopaka

17 październik 2016
Kategoria Aktualności
17 października 2016, Komentarze Możliwość komentowania Klasa II e uroczyście świętowała Dzień Chłopaka została wyłączona

27września w klasie II E uroczyście świętowano  Dzień Chłopaka (ku uciesze chłopców kilka dni wcześniej!!!)

Było to dla wszystkich niezwykłe wydarzenie.  Miało ono miejsce w plenerze,  przy ognisku i z udziałem rodziców. Wszyscy bawili się wspaniale!  Cała uroczystość rozpoczęła się od tego, że  nasze mamy  zastawiały stoły, tatusiowie zajmowali się ogniskiem, a my swobodnie biegaliśmy ciesząc się tak pięknym dniem. Następnie jedna z mam z pomocą naszej Pani, przeprowadziła  szereg konkursów i zabaw. Oczywiście prawie wszystkie, ku naszej radości, były z udziałem naszych kochanych mam i tatusiów:)))   Największy entuzjazm wśród nas wzbudziło przeciąganie liny!!!  Po jednej stronie byli chłopcy z tatusiami, a po drugiej dziewczynki z mamami. Walka  była wyrównana, ale  w efekcie wygrały panie J Były też „trudne pytania”  i dla odmiany w tej konkurencji startowały dzieci z Panią na czele kontra rodzice z mamą Kuby na czele. Tym razem był remisJ))  Po tych, pełnych emocji zabawach przyszedł czas na pieczone kiełbaski.  Nie zabrakło też słodkości. Sernik,  ciasteczka oraz babeczki wykonane przez nasze mamy były przepyszne. Wszystkim bardzo smakowały!
Nie obyło się też bez głośno odśpiewanych  życzeń „Sto lat”, upominków i pamiątkowych zdjęć.

Dziewczynki kl II E

To był niezapomniany dzień.  Na twarzach chłopców gościł szeroki uśmiech.   Dziewczynki,  rodzice i wychowawczyni  także byli bardzo zadowoleni i na pewno  nie było to ostatnie takie wspólne spotkanie !!!

Galeria

Komentarze zablokowane.