„Kabaczki z naszej paczki”

24 listopad 2016
24 listopada 2016, Komentarze Możliwość komentowania „Kabaczki z naszej paczki” została wyłączona

Od października klasa II g bierze udział w Ogólnopolskim Konkursie „Zdrowo jem, więcej wiem!”. W ramach konkursu grupa pod nazwą „Kabaczki z naszej paczki” realizuje różnorodne działania w obszarze zdrowego odżywiania i aktywności ruchowej. Są to: lekcje, prezentacje, klasowe pisemko zachęcające do zrezygnowania ze słodyczy, gry i zabawy ruchowe na świeżym powietrzu, przedstawienie teatralne „Na straganie”(występy w szkole i w przedszkolu), wystawy prac plastycznych, promocje działań, forum dyskusyjne dla rodziców – Kolorowy talerz . Wchodzimy w drugi etap konkursu, w którym również będziemy realizować działania prozdrowotne np. : „Dbam o to co jem i jak spędzam czas”, „Najlepszy zestaw na drugie śniadanie”, „ Forum dla rodziców”, „Planowanie posiłków – zasady i błędy”.

Beata Telenga