„Jak Ci się podobam”- rozstrzygnięcie konkursu

22 styczeń 2022
22 stycznia 2022, Komentarze Możliwość komentowania „Jak Ci się podobam”- rozstrzygnięcie konkursu została wyłączona

Konkurs adresowany był do uczniów szkoły podstawowej, w dwóch kategoriach wiekowych: dla uczniów klas I – III i IV – VIII.

Organizatorami konkursu w Szkole Podstawowej nr 1 im. Lotników Polskich w Poddębicach były nauczycielki Renata Makowska i Teresa Jabłońska.

Przedmiotem konkursu były fotografie ukazujące zwierzę, które oczarowuje swym wyglądem czy spojrzeniem osoby oglądające. Zdjęcia  miały być wykonane przez ucznia (samodzielnie lub z pomocą osoby dorosłej).

Każdy uczestnik mógł zgłosić jedną pracę – zdjęcie formatu 13x18cm lub 15x21cm.

Powołane przez organizatorów jury w składzie:

1. Magdalena Kowalczyk – przewodnicząca;

2. Małgorzata Kowalczyk – członek;

3. Katarzyna Krzesińska – członek

Po zweryfikowaniu zgłoszonych prac pod względem formalnym, na podstawie regulaminu konkursu wyłoniło laureatów. W kategorii klas I-III na konkurs wpłynęło 9 zdjęć, z czego 3 zostały nie dopuszczone, gdyż nie spełniały warunków regulaminu.

W kategorii klasy I – III zwycięzcami zostają:

I miejsce – Gurazda Maksymilian  klasy Ib;

II  miejsce – Kardyńska Natalia  klasa IIIc;

II miejsce – Perka Tymoteusz klasa IIIb;

III  miejsce – Kuźniak Iga klasa IIIb;

III miejsce –  Olejnik Weronika klasa IIIb;

Wyróżnienie – Szczerbicka Zoja klasa IIIc.

W kategorii klas IV-VIII do konkursu zostały zgłoszone 2 zdjęcia. Jury wyłoniło zwycięzcę:

I miejsce – Gurazda Szymon klasa Vb;

II miejsce – Kaczmarek Błażej klasa IVb