Istotne informacje dla rodziców w związku z rozpoczęciem roku szkolnego 2022/23

31 sierpień 2022
31 sierpnia 2022, Komentarze Możliwość komentowania Istotne informacje dla rodziców w związku z rozpoczęciem roku szkolnego 2022/23 została wyłączona

Przypominamy, że:
1. Ze względu na dużą liczbę uczniów do szkoły wchodzą tylko sami uczniowie bez rodziców
2. Ze względu na budowę boisk sportowych nastąpi zmiana organizacji ruchu przed szkołą (proszę rodziców o zachowanie bezpieczeństwa podczas przyprowadzania dzieci do szkoły).
3. Na terenie szkoły obowiązuje zmiana obuwia (prosimy rodziców o zapewnienie dzieciom obuwia na zmianę)
4. Na zajęciach wychowania fizycznego obowiązuje strój sportowy (biała koszulka, spodenki)
5. Na terenie szkoły obowiązuje zakaz używania telefonów komórkowych i innych urządzeń elektronicznych (kontakt z rodzicami będzie możliwy przez telefon w sekretariacie szkoły).
6. Na terenie szkoły uczniów obowiązują skromny, estetyczny strój i wygląd stosowne dla ucznia.
7. Warunkiem przebywaniemdziecka na świetlicy jest wypełnienie zgłoszenia na początku roku szkolnego. Dzieci dojeżdżające mają obowiązek zapisania się na świetlicę.

Opłaty w roku szkolnym 2022/23:
1. Opłaty za obiady w szkole dokonujemy przez system e-stołówka po podpisaniu umowy.
2. Składka na Radę Rodziców wynosi 50,00 zł za pierwsze dziecko, 40,00 zł za drugie dziecko i 20,00 zł za trzecie i kolejne dziecko.
3. Ubezpieczenie na rzecz dzieci i młodzieży szkolnej jest dobrowolną umową ubezpieczenia. Może być zawarta wyłącznie z woli rodziców.

Zebrania z rodzicami:
6 września 2022 r. (wtorek) – klasy II – IV
7 września 2022 r. (środa) – klasy V – VIII
Przydział sal na zebraniach będzie wywieszony przy wejściu do szkoły w dniu zebrań.

Zebranie przedstawicieli trójek klasowych do Rady Rodziców:
12 września 2022 r. (poniedziałek) godz. 17.00 w sali 214

Pozostałe informacje zostaną przekazane przez wychowawców.

Sebastian Bamberski