Informacje dotyczące kształcenia na odległość

22 marzec 2020
22 marca 2020, Komentarze Możliwość komentowania Informacje dotyczące kształcenia na odległość została wyłączona

Informujemy, iż od 25 marca do 10 kwietnia zadania szkoły będą realizowane z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Zmiany zostaną wprowadzone zgodnie z dwoma rozporządzeniami wydanymi przez MEN z dnia 20 marca 2020 r.

Organizacja kształcenia na odległość w naszej szkole odbywać się będzie za pośrednictwem dziennika elektronicznego Librus.

Wszystkie informacje odnośnie kształcenia przekażemy w najbliższych dniach przez dziennik Librus i stronę internetową szkoły.

W związku z zaistniałą sytuacją prosimy wszystkich o zachowanie cierpliwości, wyrozumiałości i zachowanie zdrowego rozsądku.

Bądźcie zdrowi!