III miejsce w zawodach rejonowych Mini Piłki Ręcznej chłopców

5 Grudzień 2018
Kategoria Aktualności, Sport
5 grudnia 2018, Komentarze Możliwość komentowania III miejsce w zawodach rejonowych Mini Piłki Ręcznej chłopców została wyłączona

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Lotników Polskich w Poddębicach zajęli trzecie miejsce w zawodach rejonowych w mini piłkę ręczną chłopców. Zawody rejonowe odbyły się w naszej szkole w dwóch kategoriach: dziewcząt (SP 1 Zgierz, SP 3 Pabianice, SP Dalików), chłopców (SP 1 Poddębice, SP 3 Pabianice, SP 3 Aleksandrów Łódzki). Do finałów wojewódzkich awansowała drużyna dziewcząt z naszego powiatu SP Dalików – gratulacje dla dziewcząt, wśród chłopców awansowała szkoła SP 3 z Aleksandrowa Łódzkiego. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas V-VI.

 

Komentarze zablokowane.