Halloween w naszej szkole

4 Listopad 2019
Kategoria Aktualności
4 listopada 2019, Komentarze Możliwość komentowania Halloween w naszej szkole została wyłączona

Halloween to nie tylko okazja do poznania starych, celtyckich obrzędów krajów anglojęzycznych, ale przede wszystkim DOBRA ZABAWA. Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły mieli okazję brać udział w takiej zabawie w dniu 30 X 2019 r.i bawili się naprawdę fantastycznie. Świetne przebrania stały się okazją do rozwijania wyobraźni, kreatywności i zdolności plastycznych. Niektóre stroje wprost powalały, nie zabrakło wiedźm, duszków, szkieletów, diabłów, klaunów, czarodziei, ale również dużych i małych księżniczek, bohaterów bajek. Zabawę uatrakcyjnił słodki poczęstunek przygotowany przez Samorząd Szkolny. Rodzicom i uczniom dziękujemy za zaangażowanie.

Samorząd Szkolny kl. IV – VIII

Komentarze zablokowane.