Gramy w ręczną!

3 wrzesień 2021
Kategoria Aktualności, Sport
3 września 2021, Komentarze Możliwość komentowania Gramy w ręczną! została wyłączona

Informujemy, że szkoła przystąpiła do ogólnopolskiego programu Gramy w Ręczną realizowanego przy współudziale Ministerstwa Sportu.
Program Gramy w Ręczną kierowany jest do dzieci z klas I-III szkoły podstawowej i ma na celu podnoszenie poziomu sprawności fizycznej najmłodszych uczniów w oparciu o systematyczne, zaplanowanej przemyślane działania. Program stanowi propozycję rozwijania sprawności fizycznej dziecka w oparciu o gry i zabawy ukierunkowane na piłkę ręczną.
Cele programu to:
Wzrost poziomu sprawności fizycznej dzieci biorących udział w zajęciach programowych, głównie w zakresie koordynacji przestrzenno–ruchowej i elementarnych umiejętności ruchowych.
Ukształtowanie konkretnych, specjalnych umiejętności ruchowych (np. w zakresie zwinnego i szybkiego pokonywania różnych torów przeszkód, chwytów, rzutów, podań).
Pokazanie dziecku możliwości spędzania czasu wolnego w sposób dający satysfakcję.
Zajęcia realizowane w ramach programu Gramy w Ręczną w naszej szkole przeznaczone są dla uczniów klas I-III (chłopców i dziewczynek).

Zajęcia są BEZPŁATNE i odbywać się będą 2 razy w tygodniu po 60 min. Grupa do 20 dzieci.

Harmonogram zajęć:

wtorek: godz. 15.00 – 16.00

czwartek: godz. 15.00 – 16.00

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się we wtorek 07.09.2021 r. o godz. 15:00 na hali sportowej wejście od ul. Polnej

Na spotkaniu rodzice (opiekunowie prawni) dzieci, które będą uczestniczyć w programie zostaną zapoznani z harmonogramem zajęć i zobowiązani do podpisania zgody na udział w zajęciach.
Zapraszamy wszystkich chętnych .
Wszystkie informacje dotyczące programu można uzyskać pod nr tel: 603 93 88 44

 

Komentarze zablokowane.