Finały Wojewódzkie w Indywidualnych Biegach Przełajowych

1 październik 2023
Kategoria Aktualności, Sport
1 października 2023, Komentarze Możliwość komentowania Finały Wojewódzkie w Indywidualnych Biegach Przełajowych została wyłączona

W czwartek 28 września 2023 r. odbyła się Wojewódzka Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego 2023/2024. Podczas inauguracji rozegrano także Finały Wojewódzkie w Indywidualnych Biegach Przełajowych szkół województwa łódzkiego.

W biegach zorganizowanych w Aleksandrowie Łódzkim wzięło udział czworo uczniów z naszej podstawówki: Kalina Wiaderek, Igor Płusa, Jakub Mruk i Adrian Klimczak.

Najlepszy z reprezentacji szkoły wśród chłopców w rywalizacji Igrzysk Młodzieży Szkolnej był Adrian Klimczak, który zajął VI miejsce i zakwalifikował się na zawody ogólnopolskie. Trzymamy za niego kciuki.

Opiekunem uczniów biorących udział w zawodach był  p. Maciej Jankowski.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!