Finał Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Ręcznej „HANDBALL SZKOŁA 2018”

6 Styczeń 2019
Kategoria Aktualności
6 stycznia 2019, Komentarze Możliwość komentowania Finał Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Ręcznej „HANDBALL SZKOŁA 2018” została wyłączona

W dniach 15-16.12.2018r. drużyna uczniów trenujących piłkę ręczną (chłopcy klas IV) naszej szkoły uczestniczyła w turnieju finałowym Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Ręcznej ,,HANDBALL SZKOŁA 2018” w Warszawie. W turnieju uczestniczyło łącznie 13 drużyn chłopców i 13 drużyn dziewcząt. Po dwudniowych zmaganiach i meczach obfitujących w duże emocje chłopcy uplasowali się na 11 miejscu.

Był to pierwszy turniej dla tych młodych szczypiornistów. Życzymy ich dalszych sukcesów i osiągania jak najlepszych wyników sportowych.

W projekcie ,,Handball Szkoła” wzięło udział 2 tys. uczestników, którzy rywalizowali w 3 turniejach eliminacyjnych i turnieju finałowym. Projekt „HANDBALL SZKOŁA 2018” to projekt promocji piłki ręcznej wśród dzieci ze szkół podstawowych dla klas III i IV z całego kraju. Jednym z głównych celów turnieju jest chęć pokazania  najmłodszym dzieciom tę piękną dyscyplinę sportu poprzez rywalizację sportową w turnieju zgodnie z zasadami fair play.

Zwycięzcami turnieju zostały zespoły:
Wśród dziewczynek 1 miejsce zdobył zespół SP Regimin
Wśród chłopców 1 miejsce zdobył zespół z SP Chrzanów

 

Komentarze zablokowane.