DZIEŃ CHŁOPCA W DOMU KULTURY

1 Październik 2019
Kategoria Aktualności
1 października 2019, Komentarze Możliwość komentowania DZIEŃ CHŁOPCA W DOMU KULTURY została wyłączona

W dniu 30 września 2019r uczniowie klasy Id świętowali Dzień Chłopca.

Z tej okazji  wystrojone w krawaty dzieci udały się na projekcję filmu „Praprzodek” do Domu Kultury. Tam czekał na nie wymarzony popcorn i napoje, które przygotowali rodzice. Wszyscy otrzymali prezenty – jajko niespodziankę.

Dużo radości sprawiły dzieciom zabawy ruchowe z  balonami do modelowania.

Uśmiechy na twarzy chłopców były wyrazem wdzięczności za prezenty i radosny dzień. Z  niecierpliwością czekamy na kolejny taki dzień, a chłopcy już dziś obmyślają , jakie niespodzianki przygotować swoim koleżankom z okazji ich święta.

Komentarze zablokowane.