Dzień Babci i Dziadka w klasie I a.

30 Styczeń 2019
Kategoria Aktualności
30 stycznia 2019, Komentarze Możliwość komentowania Dzień Babci i Dziadka w klasie I a. została wyłączona

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.
Dnia 24 stycznia w klasie Ia odbyła się ta wspaniała impreza. W swojej pięknie udekorowanej sali dzieci wraz z wychowawczynią przygotowały piękny program artystyczny. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje wnuczęta w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Następnie dzieci  obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, a rodzice przygotowali poczęstunek w postaci ciasta, przekąsek, kawy, herbaty i soków.  Atmosfera tej uroczystości była wspaniała, podziękowaniom ze strony gości nie było końca.

Komentarze zablokowane.