Drużyna 8A niepokonana w Szkolnej Lidze Mistrzów

22 czerwiec 2023
Kategoria Aktualności, Sport
22 czerwca 2023, Komentarze Możliwość komentowania Drużyna 8A niepokonana w Szkolnej Lidze Mistrzów została wyłączona

Oddanie do użytku nowych boisk piłkarskich stało się inspiracją do rozegrania pierwszej edycji Szkolnej Ligi Mistrzów klas 8. Pomysłodawcą jest p. Jarosław Kucharski, a przeprowadzenia ligi podjął się p. Maciej Jankowski. Pierwszą kolejkę drużyny rozegrały 9 maja, a finał odbył się 21 czerwca.

W finale zmierzyły się drużyny:

8A: Jakub Wojtczak (GK), Patryk Kurzawa, Franciszek Redeł, Filip Górski, Łukasz Wyrzykowski, Artur Wójcik (C)

8B: Maks Piątek (GK), Łukasz Gosławski, Oskar Nastarowicz (C), Piotr Adamczyk, Wiktor Kroszczyński, Maciej Kujawiński

Wynik meczu: 8A-8B 3:0

Na zdjęciu od lewej: p. Agnieszka Andrzejewska, wychowawczyni klasy 8A, Jan Kuropatwa, Jakub Wojtczak, Patryk Kurzawa, Artur Wójcik, Franciszek Redeł, Filip Górski. Na dole: Szymon Jagielski, Krystian Burski i Łukasz Wyrzykowski. Zdjęcie wykonano po zwycięskim finale.

Zwycięzcą ligi okazała się drużyna klasy 8A z imponującym, nieprawdopodobnym bilansem bramkowym całego turnieju 47:0. Jakub Wojtczak przez cały turniej zachował czyste konto.

Serdecznie gratulujemy!