"Dbamy o sprawność - ćwiczymy razem'' - trening karate

21 listopad 2016
21 listopada 2016, Komentarze Możliwość komentowania “Dbamy o sprawność – ćwiczymy razem” – trening karate została wyłączona

W poniedziałek 21 listopada 2016r. gościliśmy w naszej szkole trenera karate Pana Marka Błaszczyka, który przeprowadził spotkanie z uczniami klas 1-3 pod hasłem “Dbamy o sprawność – ćwiczymy razem” na zaproszenie pani Renaty Kucharskiej. Grupa młodych karateków, uczniów naszej szkoły,  pod okiem trenera pana Marka Błaszczyka zaprezentowała różne ćwiczenia z treningów i pokazów karate. Uczniowie poznali wiele ciekawych informacji na temat tego sportu. Wspólnie z młodymi karatekami uczniowie ćwiczyli pod okiem trenera. Obejrzeli część trofeów pana Błaszczyka, który ma na swoim koncie wiele sukcesów krajowych i międzynarodowych. Spotkanie zachęciło uczniów do uprawiania sportu, dbania o swoją kondycję i sprawność fizyczną.