Biwak integracyjny "U Zosi Samosi i Rezolutnego Romka"

22 maj 2022
22 maja 2022, Komentarze Możliwość komentowania Biwak integracyjny “U Zosi Samosi i Rezolutnego Romka” została wyłączona

Noc z 29 na 30 kwietnia 2022 r. była dla uczniów klas II C i II E wyjątkowa, ponieważ spędzili ją…. w szkole razem ze swoimi wychowawczyniami – p. D. Ochocką oraz p. A. Jaśczak.

Spotkaliśmy się o godz. 17.00 z obowiązkowym dobrym humorem i szerokim uśmiechem na twarzy! Wszyscy ciekawi siebie i nowej przygody.

Po ustaleniu zasad, które obowiązywały na naszym biwaku o godz. 18.00 wyszliśmy na Baseny Termalne. Uczniowie pod opieką ratowników i opiekunów mogli bawić się w cieplutkiej wodzie, korzystać z jaccusi, zjeżdżalni i wykazać się umiejętnością pływania.  Czas spędzony na basenie był wspaniałym sposobem na relaks.
Po powrocie do szkoły uczniowie przygotowali pyszną kolację żeby mieć siłę na dalszą zabawę: z balonami, przeciąganie liny, kalambury.  Atrakcją wieczoru była zabawa w podchody z latarkami. Większość dzieci grała w nie po raz pierwszy! Na koniec dnia była pidżamowa dyskoteka  w rytmie ulubionych piosenek. Nocnym pogaduchom i żartom nie było końca. Noc minęła bardzo szybko… Rano trzeba było wstać, posprzątać sale, spakować walizki i …. przywitać stęsknionych rodziców i niestety – pożegnać się. Na pamiątkę każdy, kto dotrwał do końca tej samodzielnej przygody otrzymał pamiątkowy dyplom.

Biwak w szkole był wyzwaniem i nowym doświadczeniem dla wszystkich uczestników. Udało nam się poznać zupełnie z innej strony niż na co dzień. Polecamy wszystkim uczniom naszej szkoły taką wspaniałą przygodę!