Biwak integracyjny klas I

23 Styczeń 2018
Kategoria Aktualności
23 stycznia 2018, Komentarze Możliwość komentowania Biwak integracyjny klas I została wyłączona

23.01.2018 uczniowie klasy IC i IE spotkali się w szkole na wspólnym biwaku integracyjnym. W miłej atmosferze i wesołym nastroju wszyscy ciekawie spędzali czas. Były gry i zabawy. Najwięcej frajdy dzieciom przyniosła zabawa w podchody. Jednak żadna z drużyn nie odnalazła schowanych skarbów. W czasie biwaku odwiedził nas pan Andrzej Daszyński, który bardzo ciekawie opowiedział dzieciom o I wojnie światowej. Zaprezentował mundury, hełmy i inne przedmioty, które były używane w czasie wojny. Biwak uświetniły urodziny kolegi, który kończył 8 lat. Wszystkich uczestników poczęstował tortem, który był upieczony w kształcie boiska sportowego. W sobotę rano uczestnicy pożegnali się z myślą, że za rok znów spotkają się na podobnej imprezie.

 

Komentarze zablokowane.