BEZPIECZNE FERIE

11 Styczeń 2020
Kategoria Aktualności
11 stycznia 2020, Komentarze Możliwość komentowania BEZPIECZNE FERIE została wyłączona

W środę, 08.01.2020 r. odbyło się spotkanie z Policjantem dla klas I-III. Pogadanka dotyczyła bezpieczeństwa podczas zbliżających się ferii zimowych. Uczniowie naszej szkoły zostali zapoznani z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa podczas wypoczynku zimowego. Dzieci przypomniały i utrwaliły sobie również, jak należy zachować się w domu podczas nieobecności rodziców . Podczas pogadanki funkcjonariuszki policji zwróciły uwagę na ostrożne i rozważne korzystanie z internetu oraz przestrzegły dzieci przed podawaniem swoich danych osobowych w sieci. Ochotnicy przypomnieli także zasady ruchu drogowego. Spotkanie zakończono powtórzeniem numerów telefonów alarmowych.
Życzymy udanych i bezpiecznych ferii.

Komentarze zablokowane.