BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

12 listopad 2022
12 listopada 2022, Komentarze Możliwość komentowania BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH została wyłączona

W dniu 04 listopada w naszej szkole odbył się bal. Nie był to zwykły bal, ale zorganizowany pierwszy raz Bal  Wszystkich Świętych.

Zabawa rozpoczęła się o godz.15.00. I tak na łączniku naszej szkoły zebrał się cały zastęp aniołów. Byli też święci: Maryja, Józef,  Barbara, Stanisław Kostka, Kazimierz, św. Faustyna , Matka Teresa z Kalkuty, św. Jan Boży.

Uczniowie klas I- III pięknie przebrani tańczyli  śpiewali „Taki duży, taki mały może świętym być”. Dzieci bawiły się przy dźwiękach muzyki chrześcijańskiej, a także brały udział w konkursach min. na najpiękniejszy strój świętego. Były też zabawy z balonami i chustą animacyjną. Czas balu mijał na słodko, dzięki ufundowanymi przez księdza Proboszcza Wojciecha Żelewskiego cukierkami i batonikami.

Serdeczne Podziękowania kierujemy przede wszystkim w stronę Rodziców za Wasze zaangażowanie i pozytywny odzew za staranność i pomysłowość w przygotowaniu strojów świętych Patronów, a także Wolontariuszy za Waszą pomoc w przygotowaniu Balu i wspólna zabawę z dziećmi.

 

Opiekunowie Kół Caritas ChceMy Małego Samorządu

Komentarze zablokowane.