,,Bądź aktywny - zwiedzaj łódzkie. Tour po poddębickich ścieżkach"

18 listopad 2016
18 listopada 2016, Komentarze Możliwość komentowania ,,Bądź aktywny – zwiedzaj łódzkie. Tour po poddębickich ścieżkach” została wyłączona

7 listopada 2016r. uczniowie klasy Va z naszej szkoły, zawitali na ścieżkę edukacyjną w Gostkowie. Dwudziestu dwóch uczniów wraz z opiekunami, po raz pierwszy gościło w tych lasach. Spacer ścieżką umożliwił im poznanie tutejszych terenów, zapoznanie się z funkcjami otaczającego lasu, jego bogactwem gatunkowym oraz rolą jaką pełni, lub może pełnić dla ludzi.

Uczestnicy zajęć w terenie wzbogacili swoją wiedzę ekologiczną oraz aktywnie i miło spędzili czas. Na koniec dzieci otrzymały pamiątkowe koszulki oraz inne gadżety z udziału w projekcie: ,,Bądź aktywny – zwiedzaj łódzkie. Tour po poddębickich ścieżkach” zorganizowanym przez Nadleśnictwo w Poddębicach.

Mimo jesiennej aury, wszyscy uczestnicy, byli bardzo zadowoleni z takiej formy nauki.

Bożena Piaseczna